Будівництво

Будівництво промислових будівель
Будівництво промислових будівель

З набуттям «другого дихання» розвитку промисловості та виробництва актуальним питанням серед підприємців, що мають потребу у придбанні у власність або довгострокову оренду складів, цехів, теплиць, кот..

0 грн.
Будівництво ресторану та кафе
Будівництво ресторану та кафе

Плануючи початок власної справи, кожен підприємець уважно прораховує можливість довгострокового прибутку та бажає отримати справжнє задоволення від успішної діяльності. Куштувати вишукані, естетично о..

0 грн.
Будівництво магазинів під ключ
Будівництво магазинів під ключ

Коли потрібно розпочати власну підприємницьку діяльність швидко та з суворим дотриманням суворих європейських нормативів безпеки покупців та персоналу, будівництво магазинів в Вінниці з гара..

0 грн.
Будівництво об'єктів соціального призначення
Будівництво об'єктів соціального призначення

Хіба можна уявити новенький житловий мікрорайон без дитячого садка, школи або лікарні? Наявність розвиненої інфраструктури, створення якої включає в себе будівництвоенергоефективних об'єктів соці..

0 грн.
Будівництво складських приміщень
Будівництво складських приміщень

Наявність складу є важливим елементом ведення бізнесу у багатьох сферах, починаючи виробництвом та закінчуючи наданням логістичних послуг. Тому будівництво складських приміщень в Вінниці – п..

0 грн.
Будівництво торгових приміщень
Будівництво торгових приміщень

Торгівля є найпоширенішим та прибутковим бізнесом у будь-яких країнах, тому за останні десятиріччя будівництво торгових приміщень в Вінниці набуло нечуваного розмаху. Багато невідомих раніш ..

0 грн.
Будівництво офісних приміщень
Будівництво офісних приміщень

Найкращою ознакою швидкого розвитку бізнесу у місті є попит на будівництво енергоефективних офісних приміщень. Architerra Group – найкращий підрядник, що виконає повний спектр робіт починаючи з р..

0 грн.
Будівництво житлових будівель
Будівництво житлових будівель

Будівництво енергоефективних житлових будівель є чи не найважливішою сферою діяльності, завдяки якій сучасна громада вирішує проблему забезпечення громадян якісним, комфортним та доступним житлом..

0 грн.
Будівництво будинків, котеджів
Будівництво будинків, котеджів

Спокій, затишок та тиша – ось чого не вистачає багатьом мешканцям мегаполісів. Постійний шум, транспортні потоки, метушня, занадто швидкий ритм життя виснажують, відбирають сили та здоров’я. На щастя,..

0 грн.

Будівництво енергоефективного будинку від Architerra Group - розумна вартість та висока якість робіт

За останні роки все більша кількість людей віддає перевагу заміському житлу, залишаючи велике місто для роботи, ділових зустрічей, розваг. Перетинаючи кордон власного будинку, можна залишити за дверима всі проблеми, негаразди, метушню, зануритися в істинно домашній затишок, комфорт, чисте повітря та чарівну природу навколо.

будівництво будинків під ключ

Сьогодні переїхати в заміський котедж має змогу кожен бажаючий. Перше питання, яке постає перед людиною – побудувати дім самостійно чи довірити роботу будівельній компанії. Звернувшись до фірми Architerra Group, яка здійснює будівництво енергоефективних будинків під ключ , Ви зможете не тільки оцінити вигоди та переваги комплексної роботи під керівництвом досвідчених фахівців, але й якнайшвидше справити новосілля у власному котеджі.

Купівля готового будинку може обернутися великими проблемами. Нема ніякої гарантії, що попередній власник розкаже про всі вади споруди, які у майбутньому можуть спричинити масу незручностей. Незважаючи на те, що на будівництво енергоефективних будинків ціна найчастіше більша, це надійний спосіб уникнути несподіванок при зведенні та подальшій експлуатації конструкції. Довіряючи своє житло професіоналам, Ви гарантовано отримаєте надійний, практичний, красивий будинок своєї мрії в найкоротші терміни.

Будівництво енергоефективних будинків та котеджів з Architerra Group - ціни та етапи

Нелегкий, довготривалий та затратний процес – будівництво будинків – Вінниця спочатку обирає проект, потім шукає фахівців для втілення його у життя, уважно слідкує за кожним етапом. Це потребує не тільки значних фінансових витрат, але й сил, терпіння, часу. Але все можна суттєво спростити, якщо замовляти послуги не в різних місцях, а в одній компанії. При цьому на будівництво енергоефективного будинку вартість знижується не за рахунок неякісних робіт або низькосортних матеріалів, а шляхом комплексності.

Замовляючи спектр послуг, Ви економите значні гроші та отримуєте кваліфіковану допомогу фахівців, як то:будівництво будинків під ключ

 • розробка проекту на підставі побажань замовника;
 • проведення геодезичних робіт, отримання дозволу на підключення комунікацій;
 • оформлення дозвільних документів на будівництво будинку з нуля на ділянці;
 • придбання будівельних матеріалів;
 • будівництво фундаменту, стін, даху, монтаж віконних, дверних прорізів;
 • справлення зовнішньої обробки, внутрішнє оздоблення;
 • монтаж та підключення комунікацій – електрики, опалення, водогону;
 • здача об’єкта в експлуатацію із врученням гарантійних зобов’язань.

Якщо на комплексне будівництво будинків ціни Вінниця вважає занадто високими, можна порахувати, у скільки обійдуться самостійні роботи. Запевняємо: це буде значно дорожче з урахуванням можливих негараздів, повторного ремонту при неякісному монтуванні, передчасному руйнуванні конструкції. Тому компанія Architerra Group пропонує комплексне будівництво будинків під ключ – ціни кожного з перерахованих етапів замовник зможе побачити та скорегувати самостійно!

Переваги комплексного будівництва будинків (ціни)

Компанія Architerra Group має за плечима значний досвід в будівництві заміських котеджів. Наші фахівці роблять свою справу якісно, надійно, ефективно, в цьому вже переконались клієнти компанії. Замовивши послугу «комплексне будівництво енергоефективних будинків », Ви можете буди впевненими в якості всіх етапів та результату.

будівництво будинків під ключ

  Команда Architerra Group надає можливість займатись основною роботою, не відволікаючись на будівництво. Також при бажанні замовник має можливість контролювати, спостерігати та вносити свої корективи під час виконання робіт. Завдяки координації процесу із єдиного центру будівництво заміських будинків здійснюється оперативно, комплексно, надійно.

  Доручаючи нам виконання робіт, Ви отримуєте, щонайменше:

 • можливість моніторингу, контролю без необхідності постійної присутності;
 • перевірку якості матеріалів;
 • прозорий кошторис;
 • втілення проектів будь-якої складності.

Тим, хто планує будівництво енергоефективного будинку з нуля (вартість обговорюється індивідуально) у Вінниці, компанія Architerra Group готова запропонувати найвигідніші умови. Дзвоніть прямо зараз та дізнавайтеся подробиці.Зворотній дзвінок