Монтаж систем опалення, водопостачання та каналізації

Щоб життя у власному будинку стало максимально комфортним, бригада фахівців компанії Architerra Group виконає монтаж систем опалення (Вінниця) , водопостачання, каналізації та інших внутрішніх комунікацій на вищому рівні! Якщо будинок знаходиться недалеко від централізованих комунікацій, ніяких проблем з їх підключенням не виникне. Роботи виконуються згідно проекту, орієнтуючись на конкретні умови. В іншому випадку є декілька варіантів розвитку подій – самостійно звертатися до відповідних організацій для отримання дозволу або скористатися послугами компанії Architerra Group.

Грамотний монтаж систем опалення

Сьогодні ціни на монтаж систем опалення дозволяють замовляти послугу кожному бажаючому. Щоб у Вашому будинку було затишно та тепло круглий рік, спеціалісти нашої компанії використовують сучасні матеріали, постійно вдосконалюють навички, виконують навіть найскладніші проекти. Для приватного будинку існує маса варіантів розташування труб, радіаторів, в залежності від потужності котла, типу палева, схем та алгоритмів.

Тільки фахівці високого рівня мають змогу здійснити монтаж опалювальної системи без вад та недоліків, так, щоб терміни експлуатації вимірювалися десятиріччями.

Установлення систем водопостачання – швидко та надійно

Вода – одна з головних цінностей, без якої існування практично неможливо. Тож монтаж систем водопостачання (ціна обговорюється індивідуально) – серйозна задача, складність якої залежить від дальності розташування джерела водозабору, площі приміщення, матеріалу труб. Алгоритм дій буде таким:

 • установлення насосу, фільтрів;
 • підключення установки для забезпечення тиску;
 • за бажанням – організація резервуарів для води;
 • проведення, підключення труб;
 • контроль якості кріплень, введення в експлуатацію.

Також є можливість провести монтаж систем гарячого водопостачання за допомогою бойлерів, сонячних колекторів та інших приладів.

Особливості монтажу систем каналізації

Система каналізації безпосередньо пов’язана із водопостачанням, тому має спільний проект. Монтаж являє собою достатньо складний процес, розібратися у якому самостійно не просто. Тому допомога кваліфікованих спеціалістів знадобиться. Так, монтаж систем каналізації (ціна сподобається замовникам) модна поділити на такі етапи:

 • Роботи по встановленню систем, які використовуються всередині будинку.
 • Встановлення очисних споруд;
 • Повноцінна робота із зовнішніми мережами – риття котловану, підготовка зливної ями.
 • Прокладка каналізації.
 • Облаштування відвовів, фанових стояків.
 • Усунення будь-яких неприємних ароматів.

Компанія Architerra Group виконає монтаж систем каналізації (Вінниця) різних рівнів складності, підключить будинок до централізованої або приватної системи, укладе трубопроводи, вигрібні колодязі, механізми біо-очистки, виконає демонтаж старих виробів, діагностику існуючої системи та багато іншого. Сьогодні використання приватних каналізаційних споруд користується попитом у жителів заміських котеджів, тому послуга монтаж внутрішніх систем каналізації від нашої компанії стане у пригоді.

Чому треба вибрати нас для монтажу систем опалення, водовідведення, каналізації?

Architerra Group має багатий досвід у виконанні робіт різних рівнів складності. Фахівці компанії працююсь злагоджено та ефективно, роблячи Ваш будинок комфортнішим. Що ми пропонуємо клієнтам?

 • Якісний, швидкий, надійний комплексний монтаж систем опалення та водопостачання з водовідведенням.
 • Доступну вартість, яка дозволяє користатися послугами компанії широкому колу вінничан, незалежно від соціального статусу, віку, фінансового положення.
 • Консультативну підтримку – співробітники компанії онлайн або по телефону зможуть відповісти на питання, як замовити монтаж систем водопостачання (ціна також обговорюється), що входить у комплекс робіт, скільки триває процес та ін.
 • Безкоштовний виїзд майстра, що дає змогу оцінити реальний стан речей та скласти індивідуальний проект.

Бажаєте насолоджуватись всіма перевагами заміського житла та почувати себе максимально комфортно в будь-яку пору року? Спішіть замовити монтаж систем опалення – ціни остаточно переконають Вас співпрацювати саме з нами!

Наші партнери
Axis
KNX
Esthetic Home
Продвижение сайта в Виннице.